روش های برقراری ارتباط

تماس با پشتیبانی و امور مشتریان: 087342-54620
ساعات کاری پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 21:30، روزهای پنج شنبه 8:30 الی 17 و جمعه ها و ایام تعطیل 10:00 الی 17:00 می باشد.

از طریق ایمیل info@glakala.com

از طریق چت آنلاین سایت

GlaKalaSupp@ از طریق آیدی تلگرام

GlaKalaCom@ از طریق آیدی اینستاگرام

آدرس: کردستان، بانه، خیابان شهدا، مجتمع تجاری شافعی فاز 1، طبقه زیرزمین، پلاک 10

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  خیر، برای ثبت سفارش لازم است بر روی سایت یک حساب کاربری داشته باشید. ایجاد حساب کاربری بر روی وب‌سایت گلاکالا بسیار ساده می‌باشد. (راهنمای کامل ایجاد کاربری)

  برای خرید از وب‌سایت گلاکالا پس از ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری خود، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد‌نمایید، پس از انتخاب روش و زمان ارسال، نحوه پرداخت خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید. (راهنمای کامل ثبت سفارش)
  بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.
  خیر، پس از ثبت نهایی سفارش امکان هیچ‌گونه تغییر در سفارش وجود نخواهد داشت.
  برای لغو سفارش با واحد خدمات پس از فروش گلاکالا تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی‌ها و اقدامات لازم برای انجام درخواست شما را در دستور کار خود قرار می‌دهند.
  بله، شما می‌توانید از طریق درگاه‌های معتبر بانکی موجود در وب‌سایت گلاکالا و با استفاده از کارت‌های شبکه شتاب مبلغ سفارش خود را به صورت امن و راحت به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
  در حال حاضر این امکان فقط برای هموطنان شهرهای منتخب توسط مجموعه گلاکالا امکان‌پذیر می‌باشد و در هنگام تحویل کالا می‌توانند مبلغ سفارش را به صورت نقد یا از طریق پرداخت در دستگاه پوز پیک گلاکالا تسویه نمایند. (برای اطلاع از شهرهای منتخب پرداخت در محل با پشتیبانی در تماس باشید)

  برای کل مناطق از 2 تا 10 روزکاری سفارشات تحویل داده می‌شوند.

  بله، تحویل حضوری فقط در دفتر وب‌سایت انجام می‌گیرد.
  این مورد با توجه به مسافت مسیر و وزن کالا متغییر است.(برای دریافت اطلاعات در این مورد با پشتیبانی در تماس باشید)

  بله، اگر مبلغ سفارش شما بیشتر از یک میلیون تومان باشد هزینه ارسال شما رایگان خواهد‌بود.

  بله، شما تا 7 روز پس از تحویل کالا می‌توانید سفارش یا کالای خود را بازگردانید، توجه داشته باشید پس از 7 روز امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد. (راهنمای کامل عودت کالا)

  برای عودت وجه ابتدا باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید، راهنمایی‌های لازم از طرف تیم پشتیبانی به شما داده خواهد‌شد. در صورت لغو سفارش طی 1 تا 3 روز کاری پول به حساب شما واریز خواهد شد در صورت برگرداندن کالا، 2 تا 5 روز پس از دریافت کالا توسط انبار مبلغ سفارش به حساب شما برگردانده خواهد‌شد.